O nas

Hunter

Hunter – akcesoria dla psa i kota pełne pasji.

Wszystko zaczęło się, gdy 36 letni rymarz i miłośnik psów Rolf Trautwein postanowił zrealizować swoje marzenie o wysokiej jakości produktach dla zwierząt. W 1980 roku założył firmę HUNTER.

Pracownia rzemieślnicza szybko się rozrosła i zmieniła ogromną firmę, z niezwykle szerokim asortymentem. Rodzinne przedsiębiorstwo z wysokojakościowymi akcesoriami dla psów i kotów ekspresowo podbijało nowe segmenty rynku. W 2000 roku do firmy dołączyła córka założyciela – Nadine Trautwein. Nadine w 2007 roku przejęła dowodzenie przedsiębiorstwem, a następnie z wielkim sukcesem wprowadziła firmę na rynki międzynarodowe. 

Dzisiaj HUNTER to ponad 160 osób w samych Niemczech. Wszystkich pracowników łączy wielkie zaangażowanie oraz miłość do zwierząt. Żona założyciela z pasją prowadzi olbrzymi HUNTER  Store w Bielefeld, który jest wizytówką firmy i prawdziwym zakupowym rajem dla klientów. 

Asortyment HUNTER to dzisiaj około 5500 produktów. Oferta obejmuje obroże, smycze, szelki dla psów i kotów, funkcjonalne i stylowe ubranka dla psów, legowiska, artykuły do pielęgnacji i higieny oraz innowacyjne zabawki i snacki. 

Duża część produktów HUNTER jest wytwarzana w Niemczech – z zachowaniem najwyższych standardów. W procesie projektowania nowych produktów na pierwszym miejscu stawiany jest komfort zwierząt i ludzi. Istotną kwestią jest także bezpieczeństwo i funkcjonalność każdego przedmiotu. Marka HUNTER cieszy się na całym świecie rosnącym powodzeniem i popularnością. Kolejne kolekcje HUNTER podbijają rynki europejskie i światowe, co rodzi ogromną odpowiedzialność przed człowiekiem, zwierzęciem i środowiskiem.

Wysoka jakość, innowacyjność w projektowaniu nowych linii i najlepszy serwis dla zadowolonych klientów – to od początku motto firmy HUNTER.


W Polsce wyłącznym dystrybutorem marki HUNTER jest Eco Life Group.

Z grupą pasjonatów staramy się przekazywać wszystkie powyższe wartości. Stawiamy na pełen profesjonalizm, wysoką jakość, ale z ludzką twarzą. Miłość do zwierząt i swojej pracy to naszym zdaniem klucz do sukcesu. 

Hunter Polska to coś więcej niż sklep zoologiczny – to miejsce, w którym spotykają się miłośnicy zwierząt i mogą mieć pewność, że mogą się do nas zwrócić z każdym pytaniem. Obsługa jakości klienta to dla nas priorytet.

Zapraszamy do naszego świata!